Warsztaty Kulinarne z Jakością QAFP


Nie przychodzi mi do głowy nic sensownego, lecz wiem, że jeśli dziś nie napiszę tej notki, to znów będę z nią zwlekać kolejne dwa tygodnie. Streszczając się więc w try miga, wrzucam zdjęcia zrobione podczas Warsztatów Kulinarnych z Jakością QAFP, w których uczestniczyłam jakiś czas temu.


Wielkie DZIĘKUJĘ dla Daniela Olasa za to, że tchnął ducha w coś, co we mnie chwilowo zanikało, dla wszystkich uczestników, którzy stali się moją wielką inspiracją, oraz oczywiście dla organizatorów za zaproszenie."Certyfikat QAFP to gwarancja wysokojakościowego produktu, wielokrotnie selekcjonowanego i kontrolowanego na każdym etapie powstawania. Restrykcyjne procesy nadzoru produkcji i dystrybucji sprawiają, że za każdym razem mięso i wędliny QAFP mają tę samą powtarzalną, wysoką jakość, doskonały smak i wspaniały aromat."


3 komentarze:

  1. Ja dziś też się zebrałem, jutro na blogu :) Weny nie było, ale jak zacząłem pisać, to wyszedł mi bardzo długi opis :) Ty masz super zdjęcia, które wszystko oddają, więc treści mogło być mniej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, zawsze to jakieś nowe doświadczenie. Nam nie udało się załapać na warsztaty

    OdpowiedzUsuń