akcja SEXY PUPA - tydzień trzeciDziewczyny! Wrzucam ćwiczenia na kolejny tydzień. Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystkie się wykruszyłyście i że dalej walczymy. Pamiętajcie koniecznie o rozgrzewce rozgrzewka filmiki oraz o rozciąganiu po ćwiczeniach. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że damy radę :)

Dzień PIĘTNASTY

Dziś dzień z Chodakowską, ponownie wykonaj dwa krótkie filmiki:

Chodakowska - brazylijskie pośladki

https://www.youtube.com/watch?v=9zFp62CKSbYhttps://www.youtube.com/watch?v=gyEpeY616ik


Dzień SZESNASTY

Za nami połowa walki. Odpocznij, uśmiechnij się, daj znać w komentarzu jak Ci idzie.

Dzień SIEDEMNASTY

Kolejny dzień ćwiczenia z Mel B, tym razem aż dwa filmiki:
Dzień OSIEMNASTY

Znajdź dla siebie na dziś jakąkolwiek aktywność. Może to być gruntowne sprzątanie, mycie okien, cokolwiek. Może to być spacer, albo wyjście na basen.

Dzień DZIEWIĘTNASTY

Film ze strasznie denerwującym lektorem, jednak wykonywałam kiedyś te same ćwiczenia z taką babeczką ( niestety nie mogę znaleźć ) i były naprawdę niezłe.Dzień DWUDZIESTY

Jeżeli trenujesz, a dalej miewasz kiepskie humory, przeczytaj wpis: Dlaczego nie jesteś szczęśliwy? Przemyśl sobie pewne sprawy, może warto w końcu trochę uporządkować swoje życie?

Dzień DWUDZIESTY PIERWSZY

Dziś trening z Anią Lewandowską. Wrzucam link do jednej części, ale jeśli jesteś w stanie, zrób też część drugą. Jeżeli zabraknie Ci sił, wykonaj jeszcze 3 serie po 20 przysiadów.Jeśli dopiero dołączyłyście do akcji, sprawdźcie pozostałe wpisy: sexy pupa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz