dietetyczny deser na szybko

dietetyczne słodycze


Nie mogłam pominąć tego tematu, więc dziś będzie dietetyczny deser na szybko. Uzależnienie od słodyczy towarzyszyło mi od zawsze. Choćbym chciała odżywiać się najzdrowiej na świecie, jeśli najdzie mnie ochota na czekoladę, moja silna wolna staje się bardzo słaba. Próbowałam szukać rozwiązań, wierzyć w to, że porzucony na kilka dni cukier, przestanie mnie uzależniać - nic z tego. Nawet, gdy odstawiłam słodycze i produkty z pewną ilością cukru, po miesiącu ochota na słodkie wróciła ze zdwojoną siłą. Wymyślałam kolejne dietetyczne słodycze, ale deser proteinowy od Bulk Powders to dla mnie coś więcej niż raj na ziemi. Jeśli czytacie regularnie Bazyliowy Mus, wiecie, że współpracuję z Bulk Powders, ale uwierzcie mi na słowo - bardzo często odmawiam współpracy firmom, które oferują kijowe produkty i nawet, gdybym nie współpracowała z nikim, polecałabym ten akurat deser każdemu. 

zdrowe słodycze

deser proteinowy


Deser proteinowy o smaku czekolady karmelowej, to po prostu smak dla mnie. Rozcieńczony większą ilością, smakuje niczym płynna czekolada, ale jeśli zrobimy go według przepisu ( 1,5 miarki na 150 ml ), będzie smakować niczym najlepszy budyń z dzieciństwa ( a dzieckiem byłam w czasach, gdy budyń smakował budyniem, a nie proszkiem i chemią ). W jednej porcji takiego deseru, jest aż 30 gramów białka, więc będzie on świetną przekąską po treningu lub zdrową alternatywą dla kolejnej paczki batoników. Osobiście polecam z owocami - aktualnie najlepsze są chyba jeszcze śliwki ( kto robił powidła śliwkowe z czekoladą, wie jakie to dobre połączenie smaków ).

zdrowe słodycze  zdrowe słodycze

Dietetyczny deser na szybko:

1,5 miarki deseru Bulk Powders
150 ml zimnej wody
garść dowolnych owoców - proponuję śliwki, maliny lub truskawki

1. Odmierzamy 1,5 miarki deseru
2. Zalewamy wodą.
3. Mieszamy w shakerze.
4. Dodajemy ulubione owoce.

Jeżeli ktoś mieszka w pobliżu mnie - zapraszam na degustację :) , ale jeśli mieszkacie gdzieś dalej i chcecie spróbować, to naprawdę bardzo Was zachęcam do zakupu. WAŻNE: jeśli ktoś z Was, zdecydowałby się kupić taki deser lub inne produkty Bulk Powders, to na stronie www.bulkpowders.pl, po wpisaniu kodu BAZYLIOWY otrzymacie 20% rabatu ( nie obejmuje tylko zestawów i białka serwatkowego WPC oraz WPI 90 - izolatu białka serwatki )

deser proteinowy

dietetyczny deser

dietetyczny deser

dieta


1 komentarz:

  1. Deser uwielbiam, a Twoje zdjęcia można powiedzieć, że oddają jego smak ;)

    OdpowiedzUsuń