Motywujące cytaty

motywujące hasła

W poniedziałki ponoć najtrudniej o motywację, więc na blogu motywujące cytaty. W chwilach, w których się nie chce, pamiętajcie: „nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania.” Pomyśl o swojej strefie komfortu, o ograniczeniach, które sam sobie nakładasz, uwierz w siebie, wygraj z lenistwem, motywuj się, działaj.

1. "Aby być wiel­kim mis­trzem, mu­sisz uwie­rzyć, że jes­teś naj­lep­szy. Jeżeli nie jes­teś, uda­waj, że jesteś."

2. „Ból to słabość opuszczająca ciało”

3. "(...)Przyuczona bezradność i namiętne uciekanie od odpowiedzialności za własne życie; rozczulanie się nad sobą oraz nie kończenie tego, co zaczęliśmy, brnięcie w tzw. nieskończoność, byle by nie zamknąć sprawy. Bo zamknięcie oznacza śmierć. To (...) trzy charakterystyczne dla współczesnych niewolników tendencje okłamywania samych siebie, połączone z prawdziwą religią - masochizmem lub sadyzmem. Wolny człowiek nie będzie dręczył ani siebie ani innych. Zostawi ich i pójdzie swoją drogą, troszcząc się o własną wolność i niezależność"

4. „Tylko Ci, którzy ryzykują pójście za daleko dowiedzą się jak daleko można dojść.”

5. "Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej. Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo"

6. "Życiem rządzi pewna zabawna zasada - jeśli godzisz się tylko na najlepsze, bardzo często to dostajesz"

7. "Jesteśmy odzwierciedleniem pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. To oni nas motywują, doradzają, krytykują. Przyjrzyj się, z kim Ty przestajesz"

8. "Jeżeli chcesz kochać świat, zbawiać go i karmić, to wspaniale. Lecz najpierw pokochaj i nakarm siebie"

9. "Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą"

10. "99% wszystkich porażek pochodzi od ludzi, którzy mają nawyk tworzenia ciągłych wymówek"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz