Smakowe Inspiracje - WYNIKI konkursu


Wasze kreatywne zgłoszenia, nasze burzliwe obrady i oto są wyniki konkursu organizowanego przez Bazyliowy Mus i Smakowe Inspiracje!


Wybrać nie było łatwo, bo wszyscy byliście super, ale nagrodę wygrywa Paulina Gałczyńska za wpis:

„czekolada? <3 to ja poproszę! jak można jej nie kochać? dla mnie ma kilka znaczeń. Kocham ja za to co dla mnie znaczy. po pierwsze moja pierwsza studencka praca - jako deserant w pijalni czekolady, gdzie przyrządzałam cuda z pysznej czekolady- to chyba najsłodszy rok mojego życia..... pychaaaa ale dlatego czekolada=ciężka praca, później jako dorosła kobieta czekolada nabrała dla mnie innego znaczenia- zaczełam oddawać krew, za która zawsze otrzymuję pakienicik 7 czekolad- i tak oto czekolada= życie ofiarowanej drugiej osobie. I oczywiście trzecia strona medalu- czyli fakt że jestem łasuchem- bo jak inaczej poprawić sobie humor jak nie czekoladką? czekolada=chwila przyjemności. na zdjęciu brownie wykonane z czekolady”

Zdjęcie zamieszczone przez Paulinę Gałczyńską:


Paulinę Gałczyńską bardzo prosimy o kontakt przez maila bazyliowymus@gmail.com lub przez wiadomość prywatną na http://facebook.com/bazyliowymus

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz