akcja: UDA W 30 DNI - tydzień drugi


Drugi tydzień walki o uda, czas start!

Dzień ósmy

Dziś dzień odpoczynku, ale... Jeśli masz kogoś bliskiego weź przykład z Martyny, o której pisałam tutaj: wpis z Martynką. To tak zwana "jedna z nas", dziewczyna która też niedawno zaczęła, ale wzięła się mocno za siebie i postanowiła działać z całych sił, wciągając nawet swojego ukochanego do ćwiczeń w jednej z akcji. Nie namawiam byś przekonywała swojego faceta, by ćwiczył z Tobą, bo niewielu jest tak kochanych facetów zdolnych do poświęceń, ale zastanów się co możesz zrobić z nim, by i Tobie i jemu było dobrze. Podsuwam kilka przykładów: pomysły na FIT randkę

Dzień dziesiąty

Odpocznij, uśmiechnij się, ciesz się życiem. Jeśli jeszcze nie czytałaś, zachęcam byś przeczytała ten wpis - DLACZEGO NIE JESTEŚ SZCZĘŚLIWY?. Wałkuję go non stop w każdej akcji, ale jest on o tyle ważny, że naprawdę pozwala poukładać sobie w głowie. Mi ułożył i naprawdę w każdym tygodniu otrzymuję sygnały od czytelników, że im również. Być może i Ty wyciągniesz z niego coś dla siebie.

Dzień jedenasty


Dzień dwunasty

Dziś "tylko" relaks :) Dużo się uśmiechaj!

Dzień czternasty

Brawo, drugi tydzień za Tobą! Przejdź się na spacer, wyjdź na rower, idź na zakupy, regeneruj się. Połowa drogi już praktycznie za Tobą, jupijajej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz