Najlepsze miejsca w Poznaniu - Różove


Przez całe dzieciństwo chodziłam tam z dziadkami do spożywczaka. Pamiętam lodówę na wejściu, warzywa po przeciwnej stronie, mleko "ze sreberkiem" i ciastka na wagę. Pamiętam też moment, gdy ten sklep zamknęli - babcię narzekającą, że będzie mieć daleko po zakupy i że "znów zrobią knajpę i będzie hałas po nocy". Potem pojawiły się blond włosy i wielki napis "Różove".


Nie trzeba być bystrzachą, by wyczarować, że jak "Różove" z nazwy, to i różowe w środku. Różowy jest tu wszędzie - w wazonach, na kubkach, lampach, poduszkach, ozdobach oraz w sprzedawanych gadżetach. Tak, tak, Różove to nie tylko kawiarnia z pyszną kawą i słodkim ciachem - to również miejsce, w którym każda ziutka znajdzie coś dla siebie. Na półkach są zegarki, buty, poduszki i zabawki ( oczywiście różowe ), a każdą z nich można za odpowiednią opłatą zabrać do domu.

Różove to również śliczne, wygadane dziewczyny, zdrowe zupy ( co dzień inna ), chleb wypiekany na miejscu i bardzo tanie kanapki. Jednym jedynym minusikiem jest fakt, że nie łapie mi u nich wifi, ale jestem w Play, więc to się ponoć zdarza ( u Babci piętro wyżej w ogóle nie mam zasięgu :)) Poza tym wielkie LOVE RÓŻOVE.Już od samego czytania wydaje się tak jak w domku dla Barbie, ale niech Was nie zmylą pozory. Różove to jedno z tych smacznych wizualnie miejsc, w których po prostu chce się posiedzieć. Wnętrze zaprojektowane jest ze smakiem ( co rusz pokazują je w gazetach wzdychając przy tym, że oh i ah jak pięknie i w ogóle w ogóle ). Niewiele jest miejsc tak doprecyzowanych w każdym calu, a tu każdy szczegół jest spójny. Mogłabym to miejsce j
eszcze chwalić i chwalić, ale skończę już ględzić i po prostu wybierzcie się sami, oceńcie i zobaczcie, że można zrobić miejsce z sercem i ze smakiem.

Różove
ul. Wodna 23
Poznań

wwwhttp://www.rozove.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/rozove/
Instagram: https://www.instagram.com/iloverozove/


1 komentarz:

  1. Ale super miejsce :) Chciałabym kiedyś pojechać do Poznania, więc bardzo chętnie odwiedzę Różove :)

    OdpowiedzUsuń