Targi FIT EXPO Poznań 2016 - KONKURS


Już w następny weekend w Poznaniu targi FIT EXPO! Mam nadzieję, że z niejednym z Was zobaczymy się na poznańskich targach, a aby Wam to ułatwić, przygotowałam konkurs

Przez trzy kolejne dni na moim facebookowym profilu - http://facebook.com/bazyliowymus - pojawiać się będą bardzo proste konkursowe zadania. Osoby, które wykonają je jako pierwsze - wygrywają jednodniowe wejściówki na targi FIT-EXPO!


Osoby, którym uda się zdobyć wejściówki, proszone są o jak najszybszy kontakt - jeżeli nie zgłoszą się do czwartku wieczór ( 20:00 ), wejściówki przekażę kolejnym osobom.

Ilość wejściówek do zdobycia w konkursie:

NIEDZIELA - 5 SZTUK
PONIEDZIAŁEK - 3 SZTUKI
WTOREK - 3 SZTUKI

Powodzenia!


O targach FIT-EXPO wie każdy kto choć liznął branży fitness. 3 intensywne dni podczas których profesjonaliści z branży dostarczają sobie dawkę wiedzy i kondycji  na cały rok. Nowości sprzętu, akcesoriów czy odżywek i suplementów diety, innowacje w aranżacji klubu, siłowni, a ostatnio także hotelowej strefy fitness. Merytoryczny Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje dla managerów klubów i właścicieli siłowni. Sportowe i kulturystyczne gwiazdy. I oczywiście Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA Powerem by Tiguar – 9 stref treningowych, godziny ćwiczeń, litry przelanego potu oraz warsztaty z ekspertami.
 Szczegółowy plan wydarzeń znajdziecie >>TUTAJ<<


Godziny otwarcia targów
Piątek (20.05): 10:00 - 17:00
Sobota (21.05): 10:00 - 17:00
Niedziela (22.05): 10:00 - 16:00
1 komentarz: