ZRÓB COŚ DLA SIEBIE - NCTF w Estetiq PoznańW kwietniu huknęło mi dwadzieścia osiem, w miasto poszły pierwsze ploty o staropanieństwie, biust mi na szczęście jeszcze nie spadł, ale mobilizacja do tego, by zadbać o siebie dwa razy mocniej przyszła i nie odpuściła. Opisywałam Wam moje eksperymentowanie z olejowaniem twarzy, jak i wspominałam, że takich typowych, kobiecych zajęć typu robienie makijażu, nie lubię i że Bozia w duchu chciała chyba jednak, żebym była chłopcem. W chłopca się nie zamienię, ale żeby już nie jęczeć i za kilka lat, nie narzekać, że tu mi wisi, a tu się marszczy, postanowiłam oddać się w ręce specjalistów. Korzystając z okazji, że w torbie z cateringiem znalazłam ulotkę ze zniżkami do Estetiq, poszłam sprawdzić, co doradzą mi ci, dla których  dbanie o piękną buzię i jeszcze piękniejszy umysł, jest codziennością i przyjemnością przede wszystkim.

Raz nie zawsze, dwa nie często - tak sobie tłumaczę, gdy zapomnę wklepać w buzię krem. Na szczęście dla takiej gapy wymyślono nawilżanie kwasem hialuronowym - NCTF. Pani doktor szykuje ampułkę i czystą igłę, nakłada znieczulenie i nakłuwa buźkę, na której powstają górki, które już po chwili (u mnie w trybie błyskawicznym), wchłaniają się w skórę.  Sam zabieg trwa około 10 minut, a efekty widzimy ilekroć zapomnę nakremować buźkę - ja np nie wyglądam już jak świeża rodzynka, tylko dalej jak dojrzała brzoskwinia - nie wiem dlaczego tak mi się skojarzyło, ale myślę, że wiecie o czym mówię :) Zabieg nie należy do przyjemnych, ale prawdę mówiąc spodziewałam się bólu, a ten niekoniecznie odczułam

Jedna ampułka NCTF to:
- 12 witamin
- 23 aminokwasy
- 6 koenzymów
- 5 kwasów nukleinowych
- 6 minerałów
- 1 antyoksydant


Plusy zabiegu:
-poprawa jakości skóry
-nawilżenie
-wygładzenie powierzchownych zmarszczek
-wyrównanie kolorytu
-zwężenie porów
-wzmocnienie napięcia skóry

Minusy zabiegu:
- chwilę po wyglądamy jak po wyciskaniu pryszczy
- nie jest to zabieg relaksujący

Choć "medycyna estetyczna" wielu kojarzy się nie najlepiej, a wręcz dość kontrowersyjnie, wiem, że stereotypów siedzących w naszych głowach, należy się pozbywać. Kobiety do dziś nie nosiłyby spodni, gdyby miały się słuchać powszechnej opinii, a mężczyźni do dziś nie przewijaliby niemowlaków, "bo to zadanie kobiet". Nie jestem za tym, żeby przesadzać, ale jeśli kobieta ma mieć problemy z rozbieraniem się z powodu małego biustu, nie rozumiem, dlaczego nie miałaby go powiększyć. Ja po zabiegu czuję znaczną poprawę i nie widzę powodu, by z takich zabiegów nie korzystać. Nie jest to mocno inwazyjny zabieg, dlatego tym bardziej polecam wszystkim, którzy chcieliby o siebie zadbać w salonie medycyny estetycznej, ale nie mieli jeszcze takich doświadczeń.


Estetiq Medycyna Estetyczna
ul. Towarowa 41
61-896 Poznań

Telefon: 535 224 802
FacebookEstetiq-Medycyna-estetyczna
1 komentarz: